Słów kilka o autorkach

 

Dagmara Jagodzińska

Dagmara Jagodzińska adwokat bielsko-białaAdwokat wpisany na listę adwokatów bielsko-bialskiej Okręgowej Rady Adwokackiej. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, znajdując się w gronie 5% najlepszych studentów, uhonorowanych stypendium naukowym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, jak również uzyskując wyróżnienie Rektora Uniwersytetu Śląskiego za wybitne wyniki w nauce oraz obronę pracy magisterskiej na temat zakresu i treści obowiązku alimentacyjnego w ramach rodziny małej z uwzględnieniem aspektów socjologicznych.

Laureatka ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Adw. Stanisława Mikke organizowanego pod patronatem Naczelnej Rady Adwokackiej. W okresie aplikatury, czynnie zaangażowana w świadczenie nieodpłatnej pomocy prawnej, na rzecz osób najbardziej potrzebujących. Autorka licznych artykułów prawnych dotyczących zagadnień z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego oraz prawa zobowiązań.

Specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych w sprawach rodzinnych, w tym w szczególności sprawach rozwodowych, sprawach alimentacyjnych, sprawach o ustalenie kontaktów, podział majątku dorobkowego i innych, a nadto również sprawach z dziedziny prawa rzeczowego, spadkowego, prawa zobowiązań, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

KONTAKT:

e-mail: poczta@adwokat-bielsko-czechowice.pl

telefon: 602 231 606

 Kinga Michalczyk

kinga michalczyk Aplikantka adwokacka III roku szkolenia aplikanckiego 2015-2017 wpisana na listę aplikantów adwokackich Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Autorka pracy magisterskiej dotyczącej korupcji sportowej oraz związanej z nią problematyki hazardu. Aktualnie czynnie praktykująca w Kancelarii Adwokackiej GKW Adwokaci w Czechowicach-Dziedzicach.

W ostatnich latach wykonująca także czynności zawodowe w strukturach organów administracji publicznej w tym Powiatowego Urzędu Pracy Bielsku – Białej oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy Filii w Bielsku – Białej.

Prawnik  czechowickiego Oddziału Fundacji – Bezpłatne Porady Prawne Czechowice-Dziedzice, świadczącej regularne usługi z zakresu poradnictwa prawnego na rzecz osób najbardziej potrzebujących.

KONTAKT:

e-mail: k.michalczyk@op.pl

telefon: 604 640 263

Comments

3 komentarze to “Słów kilka o autorkach”

 1. Avatar
  Janusz

  świetna prawniczka….. i ładna

  3 listopada 2016 - 15:05 #
 2. Avatar
  Karol

  Błyskawiczna odpowiedz – Bardzo dziękuje pani Kingo .pozdrawiamy Karol Anna

  22 stycznia 2017 - 12:04 #

Trackbacks/Pingbacks

 1. Czy wina przy rozwodzie ma wpływ na podział majątku? | KoBBieciarnia - 15 maja 2017

  […] autorka bloga: Im In Law […]

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.