Kancelaria Adwokacka - Dagmara Jagodzińska

Adwokat Agnieszka Szpajchler

Asystent adwokata Agnieszka Szpajchler

Magister ekonomii. W roku 2005 ukończyła studia na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny), uzyskując tytuł magistra oraz wyróżnienie Dziekana Wydziału za przynależność do wąskiego grona najlepszych absolwentów Akademii Ekonomicznej swojego rocznika.

W latach 2001 do 2010 pracowała na stanowisku referenta d.s. finansowych, następnie - referenta d.s. finansowo-księgowych. Doświadczenie zawodowe zdobyła także na stanowisku księgowej oraz księgowego – specjalisty.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia, w tym kurs maszynopisania zakończony uzyskaniem dyplomu Stowarzyszenia Stenografów, Maszynistek i Sekretarek/oddział Katowice (w latach 1996-1997),kurs pełnej księgowości z obsługą komputera (w roku 2001), szkoleniu z Nowelizacji ustawy VAT (w roku 2006) czy szkoleniu w tematyce Podatku od nieruchomości (w roku 2008). W Kancelarii dba o należytą obsługę Klienta, porządek spraw administracyjnych, sprawną i kompleksową organizację czynności biurowych.

Trwa ładowanie strony...